0
Občerstvovacích stredísk
0
Bazénov
0m2
Vodných Atrakcií
0m
Wakeboardový vlek
0m
In-Line Okruh

VODNÝ SVET

Bazény

Areál kúpaliska ponúka 6 druhov bazénov, svoje si nájdu malí aj veľkí:

  • teplota vody v bazénoch od 22°C do 30°C
  • 50 m plavecký bazén – vodná plocha 1000m2 – v sektore Senior
  • 50 m olympijský plavecký bazén ( I ) teplota vody 28°C – vodná plocha 1000m2 – v sektore Junior
  • relaxačný bazén ( L ) s dvomi toboganmi o dĺžkach 60 m a štyrmi šmýkačkami o dĺžke 50 m – vodná plocha 1500m2 – v sektore Junior
  • detský relaxačný bazén (Z) vodná plocha 750m2 je zatraktívnený tromi nafukovacími šmýkľavkami ústiacimi do bazéna. „
  • detský ( Baby ) bazén pre 1 – 4 ročné deti, k dispozícii sú lehátka a slnečníky, teplota vody okolo 30°C – vodná plocha 80m2 – v sektore Junior
  • vody na kúpalisku sú pravidelne kontrolované hygiénou (RÚVZ)

Jazero a minerálny bazén

Prírodné jazero s rozlohou 2,5 ha je obklopené zeleňou. Po 20tich rokoch sa podarilo obnoviť kúpanie v jazere vďaka nepretržitému čisteniu vody na otoku. Veľkú zásluhu na cirkulácii jazera má aj novovybudovaný Wakeboardingový park, vďaka ktorému je voda neustále v pohybe a napomáha k jej okysličovaniu a znižovaniu procesu tvorenia rias. Na jazere sa nachádza aj veľká nafukovacia atrakcia Aqua Fun Park s trampolínami a množstvom prekážok.

To správne miesto pre Váš oddych, šport a zábavu…

TOBOGANY

V sezóne 2019 pribudli na plážovom kúpalisku dva tobogány – Calippo a Bystrický Expres. Stupeň náročnosti je ľahký a medium.Tobogány sú situované pri bazéne L.

AQUA FUN PARK

800m2 vodných atrakcií: trampolíny, lezecké steny, lávky, šmýkačky, vodná hojdačka, katapult. Spolu 27 atrakcií pre malých aj veľkých na južnej časti jazera, s ktorými si užijete zábavu ako pri Jadranskom mori.